Do góry

Urządzenia

do góry strony
 • YASUMI Brusher

  Soniczne oczyszczenie skóry

  Cena: 299zł

  Perfekcyjnie czysta skóra twarzy i ciała dzięki sonicznemu oczyszczeniu. Technologia pierwotnie opracowana z myślą o profesjonalnych zabiegach kosmetologicznych wkracza do codziennego zestawu niezbędnych czynności optymalnej pielęgnacji domowej. Rekomendowane przez dermatologów i kosmetologów, soniczne oczyszczanie jest o ponad 500% skuteczniejsze niż klasyczne zmycie twarzy samymi dłońmi. 

  Natychmiastowe efekty:

  • doskonałe oczyszczenie

  • redukcja porów i zmarszczek

  • skóra wyraźnie gładsza i miękka, wyglądająca zdrowiej

  dowiedz się więcej

 • Eye Lift

  Urządzenie kosmetyczne do bezoperacyjnego liftingu okolic oczu

  Cena: 249zł

  Eye Lift w połączeniu z kremami wygładza zmarszczki powierzchniowe. Poprawia strukturę skóry. Rozjaśnia plamy pigmentacyjne i poprawia koloryt skóry. Pomaga zwalczyć objawy starzenia się skóry, m.in. redukuje zmarszczki, wyrównuje koloryt, zmniejsza cienie i obrzęki, nawilża. Eye Lift niweluje uczucie ciężkości, zmęczenia oczu, rozwiązuje problemy, jakie powoduje miejski tryb życia: stres, zanieczyszczenia, zmęczenie, zmiany czasu.

   

  Działa na trzy rodzaje zmarszczek pod oczami:

  • utrwalone (głębokie i wyraźne);

  • odwracalne (uwidaczniające się w ciągu dnia)

  • embrioniczne (zaprogramowane, aby z czasem pojawić się na skórze)

  dowiedz się więcej

 • Skin Spatula

  Peeling kawitacyjny

  Cena: 299zł

  Peeling kawitacyjny Skin Spatula to urządzenie ultradźwiękowe przeznaczone do głębokiego oczyszczania skóry, liftingu oraz mikromasażu. Zabiegi kosmetyczne, takie jak peeling kawitacyjny, należą do najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Korzystając z tego urządzenia: zrobisz profesjonalny peeling, nawilżysz i odżywisz cerę, zredukujesz zmarszczki i zredukujesz trądzik.

  dowiedz się więcej

 • Darsonval

  Urządzenie przeciwtrądzikowe, antybakteryjne i dezynfekujące do pielęgnacji skóry trądzikowej

  Cena: 249zł

  Urządzenie do d’arsonvalizacji wykorzystuje prądy d'Arsonvala. Iskrzenie, które powstaje między elektrodą a skórą ma korzystny wpływ na tkankę podskórną oraz mięśnie twarzy. Dodatkowo wytwarzający się ozon posiada silne właściwości dezynfekujące, dzięki czemu przeciwdziała powstawaniu zmian trądzikowych. Działanie ładunków elektrycznych powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych skóry, a także zapewnia lepsze odżywienie i przemianę materii w tkance skórnej.

  dowiedz się więcej

 • Ultrasonic Beauty

  Mezoterapia bezigłowa - Ultradźwięki

  Cena: 249zł

  Ultrasonic Beauty to urządzenie do bardzo wydajnego wtłaczania aktywnych substancji zawartych w kosmetykach. Idealnie do tego celu nadają się ampułki, bądź inne kosmetyki o konsystencji serum lub żelu. Ponadto ultradźwięki przyspieszają metabolizm i rozpad komórek tłuszczowych, zwiększają ukrwienie i poprawiają krążenie, dzięki czemu wspomagają odchudzanie i redukcję cellulitu. Silne działanie fali ultradźwiękowej powoduje, że doskonale niszczy ona bakterie na powierzchni skóry. Ultradźwięki są absolutnie bezinwazyjne, mogą być stosowane nawet na najbardziej wrażliwej skórze.

  dowiedz się więcej

Depilacja BIKINI

"Wstydzę się przyjść na depilację bikini..."

Masz tak samo? Spokojnie! W naszym gabinecie Yasumi Epil zatrudniamy ekspertów ds. depilacji, ale również ekspertów ds. profesjonalnej obsługi klienta.

Możesz być pewna, że zadbamy nie tylko o dokładnie i bezpiecznie przeprowadzony zabieg depilacji okolic intymnych, ale również o Twój komfort, poczucie bezpieczeństwa i dyskrecję!

Nie wiesz, którą metodę DEPILACJI wybrać? Podpowiemy!

Wiecej przeczytasz tutaj.

Zredukuj blizny

Chcesz zredukować blizny? Przeczytaj tę poradę. Próżno szukać kogoś, kto nie ma żadnej blizny. Jej tworzenie się jest częścią normalnego procesu gojenia się rany. Większość nie wymaga specjalistycznego leczenia, goi się bez żadnej interwencji. Istnieją jednak blizny nieprawidłowe.

Dowiedz się więcej.